Maťa

Jedno s posedení tohto môjho búrlivého obdobia v miestnej kaviarni s kamarátmi „z mokrej štvrte“ však bolo pre môj ďalší život rozhodujúce. Spoznal som drobnú sympatickú tmavovlásku s prenikavým pohľadom a úžasným smiechom.

   

Volá sa Martina a neskromne podotknem, že je jednou z najúspešnejších športových gymnastiek ČSSR, ČSFR a SR  

Stalo sa to v zime roku 1995 a odvtedy sme spolu, ako sa hovorí, „v dobrom aj v zlom“. Dnes už sa gymnastike nevenuje, zato ju naplno zamestnávajú naši dvaja úžasní synovia Patrik a Filip. Ale poporadí...
Po krátkom čase sme spolu začali „chodiť“ a po ďaľšom  čase aj spoločne bývať v provizórnom byte u nás na firme, ktorý sme si spoločne zariadili. Musím zodpovedne povedať, že toto drobné vytrénované žieňa zmenilo môj život diametrálne a vo všetkých smeroch. Nebudem sa tváriť, že som nemal „zopár“ vzťahov, ale táto dievčina bola skrátka, ako to povedať, no.... INÁ !! Obaja máme povahy, ktoré nepripúšťajú veľa kompromisov a za každú cenu si vieme presadiť svoje, a zrazu sme sa obaja museli prispôsobiť, boli sme ako voda a oheň... Bola to vnútorná výzva pre nás oboch. Veľa sme spolu cestovali, jazdili na výlety, skrátka užívali si poväčšine bezstarostnú mladosť.